• banner1
 • banner2
 • banner3
 • 2
 • 3
 • 1
 • 4
Lajme
 • SHBA dhe Kanada: Duke vizituar Raport në Oct.2018

  Pekin Fenglong është i njohur si më i madh materiale serë furnizuesit në Kinë, ne nuk jemi vetëm furnizimin me materialet për klientët tanë, ne jemi më të shqetësuar në lidhje me reagimet dhe komentet nga konsumatorët të ndryshme. Çdo vit ne kemi në plan të vizitojë klientët tanë personalisht, që të ketë një fytyrë të ...
 • India: Agri Tech Bangalore 2018

  Agri Tech is the india’s largest Exhibition on Agriculture, Farm Machinery, Poultry, Livestock Equipment& Agri Processing Technologies, Greenhouse Materials and Equipments. All of local famous greenhouse builders and equipment suppliers take part in this show, Beijing Fenglong has the long...
 • Kinë: 20 Hortiflorexpo IPM Beijing

  No.1 Hortikulturës Trade Expo në Kinë Platforma për rritje e luleve dhe hortikulturës në Azi! Hortiflorexpo ka qenë më i madh dhe më autoritative tregojnë tregtisë ndërkombëtare në industrinë e luleve, hortikulturës, dhe kopshtarisë në Kinë. Kjo është një ngjarje e madhe mbahet çdo vit në Bei ...
 • Egjipt: Sisi- serat teknologji për të ai ...

  Presidenti Abdel Fattah El Sisi theksoi të enjten se duke përdorur Sera dhe teknikat moderne të kultivimit të kontribuojë në rritjen e prodhimit bujqësor dhe racionalizimin e konsumit të ujit, tha zëdhënësi presidencial Bassam Radi. Projekti ka për qëllim zhvillimin e ekonomisë duke rritur ...
 • Germany: IPM Essen 2018

  Panairi ndërkombëtar i tregtisë për bimët (IPM Essen) është ekspozitë kryesor në botë për hortikulturë, Fenglong merr pjesë në këtë panair çdo vit, dhe këtë vit qëndrim nr është 8A53-4 dhe 8A53-5. Ne jemi habitur gjithmonë se si IPM Essen përmirësohet çdo vit dhe se si shkallën e bashkëpunimit profesionalizmit ...
për

Pekin Fenglong serë Teknologjia Co, Ltd, u themelua në vitin 1999 në Pekin dhe është një teknologji të lartë, globale kompani udhëheqëse serë e specializuar në prodhimin, shitjen, projektimin, kërkimin dhe zhvillimin e produkteve elektronike dhe mekanizmave nical për bujqësinë mbrojtura, duke përfshirë materialet dhe pajisje për ndërtimin e serrave dhe banesave moderne blegtorale.

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat!
WhatsApp Online Chat!