Rreth nesh

Pekin Fenglong serë Teknologjia Co, Ltd, u themelua në vitin 1999 në Pekin dhe është një teknologji të lartë, globale kompani udhëheqëse serë e specializuar në prodhimin, shitjen, projektimin, kërkimin dhe zhvillimin e produkteve elektromekanike për bujqësinë mbrojtura, duke përfshirë materialet dhe pajisjeve për serë ndërtimit dhe strehim moderne blegtorale.

云南 展会 公司 图 _ 副本

Pekin Fenglong ka dy filiale, Beijing Toto Kogyo Hortikulturës Co, Ltd (një sipërmarrje të përbashkët me një kompani japoneze) dhe Pekin Fenglong serë Teknologjia Co, Ltd
Our factory is located in the Tongzhou District of Beijing and occupies more than 40,000 square meters. We employ more than 240 people across our three R&D centers, three national offices and four distribution centers.

F331D94E-46FE-46de-92C0-56B0A1A2D26E_ 副本

Tani kompania ka zhvilluar qindra e produkteve, i cili përfshin VINIPET® tela luaj, qeli ® kanal teli Wiggle, KINGZO® reeler filmit cili është i njohur edhe si roll up njësi, TOYATANI® serë film polietileni, motor KINGZO® veshje, 3GG® gearboxes motorike , FLC® qarkullimit fan, sistemi i ventilimit, sistem mbrojtje nga drita si dhe lloje të ndryshme të raft dhe pendët, kanali alumini dhe extrusions, multi span serë sistemit të kontrollit inteligjent, etj 

1 (4)

Këto produkte të avancuara ndërkombëtare kanë qenë të shërbyer klientëve në 64 vende në të gjithë botën.

丁经理

Me një fabrikë të modernizuar mbulon 40.000 metra katror, ​​Pekin Fenglong ka gjithashtu një R & D, degë që dosjet patentave 10-të fortë në vit. Kompania ka në vend një sistem shumë të rreptë të kontrollit të cilësisë, të certifikuara nga ISO9001 sistemit të menaxhimit të cilësisë, ISO14001 sistemit të menaxhimit të mjedisit, si dhe shëndetin dhe sigurinë menaxhimit OHSAS18001.

7F1F727C-2B9E-4ef9-92EE-9ABF6FC7EFF7

Pekin Fenglong dhe Toto Kogyo Co., Ltd nga Japonia themeluar sipërmarrje e tyre të përbashkët Pekin Toto Kogyo hortikultura Co, Ltd, 20 vjet më parë. Me këtë, Pekin Fenglong ka prezantuar teknologjive të prodhimit dhe konceptet e menaxhimit të avancuar japoneze, dhe ka promovuar eksportet Pekin Fenglong 's e reelers manual dhe elektrike filmit, telat luaj dhe sistemit të kontrollit serrë në Japoni gjatë gjithë vitit. Performanca e shkëlqyer e ka përditësuar më tej konceptin e menaxhimit Fenglong 's, të përmirësuar zhvillimin e produkteve, menaxhimin e tij e cilësisë dhe pas shitjes shërbimi.

1 (1)

menaxhimi rigoroz dhe përsosmërisë janë vlerat thelbësore të Fenglong, e cila ka një inspektim të cilësisë dhe ndjekja e sistemit shumë të lartë standarde.

vlcsnap-2018-08-16-10h02m41s767

Ne mund të ofrojmë produkte dhe shërbime më të mira të kompanive të mëdha inxhinierike brendshme dhe të jashtme dhe kultivuesve.

微 信 图片 _20180913135251_ 副本 _ 副本

 


WhatsApp Online Chat!
WhatsApp Online Chat!