контакт

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

адреса

Канцеларијата Додај: 3 кат Националниот центар за конзервација Корп germplasm, Кинеската академија за земјоделски науки, бр.12 Јужна Zhongguancun улица, Haidian округ, Пекинг 100.081, Кина.

Фабрика Додај на: бр.2 Juhe 2 улица, Jufuyuan развојна зона, област Tongzhou, Пекинг 101.100, Кина

Е-пошта

market@wigglewires.com

 

телефон

Тел: 86 10 62149667

Факс: 86 10 82108614

часа

Од понеделник до петок: 09:00-06:00
сабота: 10:00-02:00
Недела: Затворено


WhatsApp Онлајн Chat!
WhatsApp Онлајн Chat!