Најчесто поставувани прашања

Како да нарачате?

Чекор 1, ве молиме да ни кажете што модел и количината што треба;

Чекор 2, тогаш ние ќе се направи ЈУ за да се потврди цел детали;

Чекор 3, кога ќе се потврди сè, да се организира на плаќање;

Чекор 4, конечно ја испорача стоката во рамките на утврдени време.

Кога ќе се направи за испорака?

Време на испорака

Пример за нарачка: 1-3 дена по приемот на уплатата.

Акции Подреди по: 3-7days по приемот на уплатата

OEM цел: 12-20days по приемот на депозитот.

Што е со По-продажба на услуги?

3-годишна гаранција за сите видови на мотори;

5 или 6 години гаранција за сите видови на шаване жици;

Ако најдете некоја неисправна опрема за прв пат, ние ќе ви даде нови делови за бесплатно да го замени во следната цел, како што е искусен производителот, може да бидат сигурни во квалитетот и продажбата на услуга по продажбата.

плаќање

T / T, L / C

транспорт

Транспортиран од страна на DHL, UPS-от, EMS, Fedex, Авионски. поморски транспорт.

Дали го поддржувате пад на превозот?

Да, капка превозот е aviable.


WhatsApp Онлајн Chat!
WhatsApp Онлајн Chat!