zhvillim

zhvillim

2020
Manufacture Base of Black and White Panda Greenhouse Film was established

2019
Manufacture Base of PO Greenhouse Film was established

2018
Nisur 3gg Gear Motor

2017
Dhënë 90 Patents deri në fund të 2017
Nisur Wire Vinipets® White luaj

2013
Nisur AC220V Electric Film Reeler

2012
Manufacture Base of PE Greenhouse Film was established

2011
Dhënë si Ratepaying Credit klasës A të Pekinit

2010
Certified si ndërmarrje teknologji të përparuar
të eksportohen në 38 vende të botës, duke përfshirë Japoninë, SHBA, Gjermani, Hollandë, etj

2009
Emri i kompanisë është ndryshuar në Pekin Fenglong serë Teknologjia Ltd
certifikuar nga ISO9001 sistemit të menaxhimit të cilësisë, ISO14001 sistemit të menaxhimit të mjedisit, dhe GB / T28001 shëndetit dhe sigurisë menaxhimit

2007
Tongzhou elektromekanike Technology Research Cente është themeluar, me tre R & D qendra, Twelves Laboratories, hulumtimin e materialeve polimer, pajisje elektromekanike, dhe sistemin serrë Automatizimi Kontrollit

2004
Tongzhou Fabrika është themeluar, zënë më shumë se 40.000 metra katrore.

2003
Vinipet®Wiggle Wire ishte caktuar si një produkt nga qeveria caktuar nga Shanghai
Kingzo®DC Electric Filmit Reeler

2002
Started për eksport të produkteve në të gjithë botën

2000
Pekin Toto Kogyo hortikultura Co, Ltd, u themelua, një ndërmarrje e përbashkët me Japanese Toto Kogyo Co, Ltd, filloi të eksportuar kontrollues, reeler film, tela luaj, etj

1999
Pekin Fenglong bujqësore Engineering Technology Co, Ltd ishte themeluar


WhatsApp Online Chat!
WhatsApp Online Chat!