Aluminum Wiggle Wire Lock U Channel, serë Spring Lock Profile - Kinë Pekin Fenglong serë

Aluminum Wiggle Wire Lock U Channel, serë Spring Lock Profile

Përshkrim i shkurtër:

LOCKUP® Alumini Lock Channel për Wiggle Wire, performanca e mirë e rezistencës korrozioni. Made e ndryshk dhe pa mirëmbajtje aliazh alumini, kjo mund të mbajë si film poli dhe rroba mbrojtje nga drita në vend. Duke punuar përsosur me VINIPET® luaj Wire.

 

 


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Seaport: Xingang, China
 • Termat pagesës: T / T, L / C, D / A, D / P,
 • Detail Product

  Specifikim

  Si të përdorni

  Aplikacion

  Çfarë është Aluminum Wiggle Wire Channel?

  Made e ndryshk dhe mirëmbajtjen e lirë aliazh alumini, pesha të lehta, densitet të ulët, të mirë pamjen.

  Wiggle Wire dhe Wirelock Channel është një mënyrë e shpejtë, e lehtë, të përshtatshëm dhe të sigurt për të instaluar filmin tuaj polietileni për strukturën tuaj serë, Kanali i tela luaj Lockup® është instaluar me lehtësi në kuadër serë aq kohë sa ju të para-shpuar vrima ose përdorin vetë përgjimi vida. Pasi kanal është instaluar dhe ju varet film polietileni mbi serë tuaj, ju vetëm duhet të zgjas film poli dhe "luaj" teli lart dhe poshtë për të bllokuar plastike serë në U ose tipit C Channel. Nëse keni nevojë për të ri-zgjas film polietileni për çfarëdo arsye, ajo është gjithashtu e super të lehtë për të hequr. Për të hequr telat luaj vetëm "luaj" tela pranverë deri dhe poshtë në mënyrë të kundërt që ju të instaluar ato.

  未 标题 -2

  Parimi i Wind-rezistencës:

  152DDF82-8D88-4cc1-8524-2A1FD5EBE3DD_ 副本

            Vizatimi i parimit era-rezistencës

  Kur aktet e erës në film, forca është transferuar në tela luaj, sipas teorisë forcës, nëse α <β, kanali do të bllokohet
  tela luaj dhe tela luaj do të lëvizë poshtë; nëse α> β, tela luaj do të lëvizë upwards.When kanali LOCKUP® era-rezistojnë tela luaj përdoret me tela luaj, si α <β, ngarkimin më era, aq më shumë forcë për të shkuar poshtë. Është e vështirë të rrëzohet. Në të kundërtën, për të përbashkët dhe U formë kanal teli luaj, α> β, kështu që më shumë ngarkimin e erës, më shumë forcë për të shkuar lart. Është e vështirë të rrëzohet.

  未 标题 -2

  Features produktit :
  Item: Wiggle Wire Channel
  Materiali: Aluminum
  Length për copë: 3m / 4m / 6m
  Vendi i origjinës: Pekin të Kinës
  Brand Name: qeli
  Ngjyra: e Argjendtë
  moq: 5,000pcs ose kërkesës së klientit
  Kushtet e pagesës: T / T

  未 标题 -2

  Shitja e Point :

  1, Krijon një profesionist, pamje mbaruar.
  2, mban materialin e poli ose net mbrojtje nga drita më shumë se 20 mil.
  3, me cilësi të lartë, ndryshk dhe pa mirëmbajtje
  4, të zbatueshme për të gjitha llojet e serë filmit
  5, në dispozicion për të gjatesite e ndryshme (3m, 4m apo 6 milionë)
  6, rritet për të gjitha druri ose çeliku strukturave

  未 标题 -2

  Paketimi &  Delivery:

  Paketimi Detail:

  Standard eksportuar Paketa: 30pcs / Paketa
  Pesha dhe Volume për një paketë standarde:
  p.sh. KCL-UY-4000, L = 4000, L = 4000mm, 17.60kg / Paketa, Vëllimi është 4000mm * 100mm * 70m

  Detajet për dorëzim:

  Si sasia e tuaj dhe kërkesën
  LCL (më pak se ngarkesës enë) ose FCL (ngarkesë të plotë enë)

  Stock mjaftueshme, Fabrika e shitjes direkte

  shutterstock_47077192_ 副本 _ _ 副本 副本

   

  shutterstock_195720305_ 副本

   


 • Previous:
 • Next:

 • A Lloji i KCl-U:

  图2

  model Specifikim material Gjerësia (mm) Lartësia (mm) Trashësia (mm) Length / pcsMeter
  KCL-UY (oksidohet) normal alumin 30 11 0.80 3 m / 4m / 6 m
  KCL-U (Non-oksiduar) normal alumin 30 11 0.80 3 m / 4m / 6 m

  B Lloji i APK-4:

  图 3

  model Specifikim material Gjerësia (mm) Lartësia (mm) Trashësia (mm) Length / pcsMeter
  APK-R4y (oksidohet) normal alumin 31.5 14.8 1.40 3 m / 4m / 6 m
  APK-4 (Non-oksiduar) normal alumin 31.5 14.8 1.40 3 m / 4m / 6 m

  29af19492_副本

  Kjo serrë Lockup® Aluminum U Channel është përdorur gjerësisht për të kapem film poli dhe / apo leckë hije për serë tuaj.

  A8DC8E2B-7034-4147-812E-5686563D1E3A_副本

   

  WhatsApp Online Chat!
  WhatsApp Online Chat!