FAQ

Si të porosis?

Hapi 1, ju lutem na tregoni se çfarë modeli dhe sasia keni nevojë;

Hapi 2, atëherë ne do të bëjmë një PI për ju për të konfirmuar të dhënat e rendit;

Hapi 3, kur ne konfirmuar gjithçka, mund të organizoni pagesën;

Hapi 4, në fund ne dorëzojë mallrat brenda kohës së përcaktuar.

Kur do të bëjë shpërndarjen?

Koha e dërgimit

Rendit Sample: 1-3 ditë pas marrjes së pagesës së plotë.

Stock Rendit: 3-7 ditëve pas marrjes së pagesës së plotë

Order OEM: 12-20days pas marrjes së depozitimit.

Po në lidhje me shërbimet pas shitjes?

garanci 3-vjeçare për të gjitha llojet e motorëve;

5 ose 6 vjet garanci për të gjitha llojet e telave luaj;

Nëse gjeni ndonjë pajisje të dëmtuar herën e parë, ne do të ju jap pjesë të reja për të lira për të zëvendësuar në mënyrë tjetër, si një prodhues me përvojë, ju mund të pushoni siguroi të cilësisë dhe pas-shitjes shërbimi.

pagesë

T / T, L / C

transport

Transportohen nga DHL, UPS, EMS, Fedex, mallrave e ajrit. mallrave në det.

A e mbështesni anijeve rënie?

Po, rënie të anijeve juaj është Aviable.


WhatsApp Online Chat!
WhatsApp Online Chat!